SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 muvam, muvam, da te smuvam.

Go down 
+7
Viper.mikica.Mitic
barbara
dex_am
bg_girl
elan
magicna
milica cobanica
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon May 05, 2008 6:25 pm

ili muntam, muntam da te smuntam.
totalno nebitno kako cu se izraziti, forma je uglavnom ista. eto dragi moji i drage moje, prethodnih dana sam mnogo diskutovala i pricala o muvanju/muntanju danas. i dosla sam do zapazanja da su muskarci prestali da budu lovci, oni su lovina. nema vise ni kamenog doba kada je zena dobijala toljagom u glavu, ni renesanse kada su se pod prozorima pevale serenade, ni osamdesetih kada je muvanje bilo vrsta umetnosti. muskarci danas vise vremena vole da provedu u teretani, kladionici, kaficu, ma gde bilo, nego muntajuci nas zene.
elem, kako je vec doslo do tog da ne kazem tragicnog sleda dogadjaja, nas zene je ova cinjenica pogodila te smo pocele da se jadamo jedna drugoj.
samo da napomenem, nije da su ovi muskarci totalno iscezli, ali da se ne lazemo oni su vrsta u izumiranju. a kad pogledamo realno, kako ne bi bili. setite se samo kada vas je zadnji put neki tip muntao. i kako ste odreagovale na to? verovatno ste digle vase nosice visoko u zrak, usput parajuci oblake i obarajuci avione (mozda ste cak i koji satelit pomerile). glavice ste okretale odrecno, na stranu suprotnu od muntatora (homos balkanikusa u pokusaju muntanja). govorile ste sve negativno u vezi njega garant, iako je on mozda susta suprotnost od onoga sto je prikazano. i sta sad? sad kad ste dostigle nivo kamenog srca, bunite se sto vas niko ne munta. priznajte, nedostaje vam muntanje, jel' da?
meni licno nedostaje. naravno u granicama normale. niko ne voli one navalentne tipove koji nemaju dobar pristup. pa kome je jos do stezanja ruke i balavljenja na ramenu. nikome.
e sad, ono sto me najvise nervira su bas oni homos balkanikusi koji cekaju ugladjeni da ih neka zenska startuje. oni koji vole vise od svega samo da budu primeceni na bilo koji nacin. oni koji misle da ako imaju gomile lepo izvajanih bicepsa i tricepsa da treba da ih molimo za sekund paznje. oni koji su toliko bezobrazni da na otvoreno muntanje nece da odgovore iako su zainteresovani nego samo tvrde pazar. a takvih je danas gomila.
pa... hajde ljudi muntajte se. osetite malo one leptirice u stomaku pri dodiru ruke osobe suprotnog pola (ili istog sve zavisi od vaseg seksualnog opredeljenja). vi muski, hajde u akciju. jer ako ovako nastavimo crno nam se pise. dakle, ko ce prvi?
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon May 05, 2008 9:39 pm

milice jel se to hoces muntati :whistling:
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon May 05, 2008 9:59 pm

Odlicna kolumna :bounce:
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon May 05, 2008 11:15 pm

ko ce prvi ? i ja se pitam scratch
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:28 am

Citat :
da su muskarci prestali da budu lovci, oni su lovina

šmrc, mene niko ne lovi... ja izgleda nisam lovina Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeTue May 06, 2008 4:39 pm

Da muskarci ne muntaju odnosno da vecina njih danas ne munta cure je tacno ali isto tako znam i da nemaju potrebe za tim. Cure se danas same nude. One su te koje prve zovu, prozivaju, pozivaju, pozdravljaju, masu,... maltene se pod noge bacaju samo da budu primjecene i da sto prije ulove to sto su naumile.

Imala sam prije par dana priliku prisustvovati jednom takvom scenariu gdje momak seta sa curom ona mase i nogama i rukama da se pozdravi, pa joj ni to nije dovoljno nego kasnije za njima ulazi u objekat i staje tik uz njih kako bi ponovo ostvarila komunikaciju s njim Rolling Eyes Mislim i zasto bi nju iko muntao. A takvih je danas barem 85%.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:48 pm

ajoj nije sve tako crno Very Happy ...pisala sam vec na slicnu temu cini mi se, uglavnom stvari se vremenom mijenjaju, kao i vrijednosti, prioriteti, ljudi, kultura, obicaji...tako da danas imamo sasvim drugi pristup muskaraca zenama i zena muskarcima, istina je da danas rijetko ko se upozna u kaficu, vise se to desava na nekim skupovima tipa upoznavanja na vikendicama i proslavama nekih praznika, i upoznavanja na fax-u ili spontano u vec poznatom drustvu...

ne bih se bas slozila sa @blondy, da su zene sad krive za sve, da se nude i sl. jer ipak sam uvijek na zenskoj strani Cool , ima takvih ali bas 85% ne bih rekla ,i brate dragi ima i muskaraca da te Bog sacuva...i ne mislim ako se zena prva pozdravi, nazove i sl. da je sad neka tamo, sto zena ne bi nekad napravila prvi korak, nije sve bas crno-bijelo, nije nista...
i mislim da muskarac od zene napravi kurvu ili sveticu Razz , uslovno receno naravno, zato je krivica podjednaka, krivi smo svi, pa sta... Razz
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeWed May 07, 2008 12:11 pm

Mozda sam ja pretjerala i naravno da nije sve crno ili bijelo ali se nikako, apsolutno nikako ne mogu s tobom sloziti da muskarac od zene pravi kurvu ili sveticu. Ti si to sto jesi i niko od tebe nista ne moze drugo napraviti. A da su djevojke/zene krive zbog toga sto su muskarci danas ovakvi to definitivno jesu. I nisam mislila da je lose ako zena prva pozdravi ili nazove jednom ili dva puta. Ali kada je ona konstantno ta koja prva leti ko tele pred rudu e onda je to vec problem. Njen problem naravno jer ona je u tom slucaju lovac.

P.S.:Nisam na strani ni zena ni muskaraca, ja sam na strani realnog. A zenski nemoral koji prelazi svaku granicu je nasa realnost, muskarcu se dok je svijeta i vijeka moglo gledati kroz prste a Boga mi zenama tesko.
Na vrh Go down
Viper.mikica.Mitic
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-05-08

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeThu May 08, 2008 3:05 am

pozdrav svim lepim zenama na ovom forumu....Smile)

a najvise Milici Seljancici....Smile)...od Lava(MIROSLAVA)

lepo vas je slusati...ko koga muva ovde...Smile)..jel sam jedini muskarac...hehhehe.. Embarassed
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeThu May 08, 2008 10:43 am

pa nisi jedini, ali ovde su zene mnogo jake samo da znas Very Happy
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSat May 10, 2008 1:07 pm

kad izlazi nova kolumna ?
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:13 pm

Draga Milice ti zaista imas dara za pisanje . Citala sam i tvoje predhodne kolumne i drago mi je sto u danasnje vreme nesto normalno moze da se procita. Smem li da pitam kada ces napisati novu kolumnu, i jos da ti kazem da je ova odlicna. Samo tako nastavi.
Na vrh Go down
Miss Independent
Pocetnik
Pocetnik
Miss Independent


Broj komentara : 49
Lokacija : Panchevo.
Registration date : 2008-03-31

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeThu May 15, 2008 11:46 pm

jednostavno reci:
hocu da budem lovljena! ;D
Na vrh Go down
http://www.forum1.co.nr
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeFri May 16, 2008 11:31 am

novu kolumnu ocekujte danas Very Happy
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:42 pm

pa zene hoce ravnopravnost zar ne pa muskarci im to samo dopustaju, uloge se mijenjaju, a i nije lose malo promijena Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:46 pm

KONAN (citat):
pa zene hoce ravnopravnost zar ne pa muskarci im to samo dopustaju, uloge se mijenjaju, a i nije lose malo promijena Rolling Eyes

Pa je li se to tebi svidja da te cure muntaju, ganjaju, pisu pjesme, zavode... ??? Suspect
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:48 pm

pa eto Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:51 pm

Ma ti onda nemas problema sa ovim danasnjim curama, tebi je super. Same se pod noge bacaju.
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:24 am

milica cobanica (citat):
novu kolumnu ocekujte danas Very Happy

pa gde je ta nova kolumna?
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:12 pm

i sta bi na kraju, smunta l' se sta? cobanica
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:16 pm

jooooj, nego sta Smile
zaljubljena sam do koske 449s
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:20 pm

i mislio sam, vidim da je post postigao cilj, smuntalo se nesto Laughing pa cestitam, mada sad moram trazit drugu da muntam, a bas bio bacio pik na tebe... Twisted Evil
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:35 pm

hmm, pa sta si do sada cekao?

btw, ja sam vaga, ja volim da me muntaju - samo izvoli Cool
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:57 pm

a ne mere to tako, ja volem slobodne cure,a ti si vec smuntana a036 ma salim se... nego, bit ce prilike dok izvidim kakvo je stanje ovdje 444
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:58 pm

daj samo skini tu rasplakanu masku. sve tripujem da si tuzan i blah blah Very Happy
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:01 am

a mere bit, mere... ho's mi ti vratit osmijeh na lice angelfz5
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:10 am

aha. evo ti jedno sunasce

sunny
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:08 am

bravo bas to fali ovih dana from rajvosa... hladno je a ja alone, nema ko da ugrije ove stare koske :ljulja:
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:14 am

Lonesome (citat):
bravo bas to fali ovih dana from rajvosa... hladno je a ja alone, nema ko da ugrije ove stare koske :ljulja:

mislis li da je u BG-u toplije ?
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:15 am

jok, ali je meni, kad vidjeh tebe, sad toplije Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





muvam, muvam, da te smuvam. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: muvam, muvam, da te smuvam.   muvam, muvam, da te smuvam. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
muvam, muvam, da te smuvam.
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KUTAK Milice Cobanice :: Seljancica za vas-
Idi na: