SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prava ljubav...

Go down 
2 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:33 pm

...da li su sve prave ljubavi - tuzne?
elem, ovih dana sam dozivela nesto lepo, jako, nadam se trajno, naime, zaljubljena sam, i to do koske. u svom tom duhu, prevrcem razne teme i temice na forumu koje se ticu tog najlepseg osecanja koje moze da obuzme coveka. i stignem do teme koja govori o pravoj ljubavi. kako znati da je ljubav prava?
ljubav nije kad volite sve mane vaseg partnera. ljubav je kad mu pomognete da prevazidje svoje mane da bi postao savrsen za vas. ljubav nije kad ne pokusavate da promenite nekoga. ako voljena osoba zbog vas ne zeli da ucini par ustupaka i promeni nesto zarad vas, onda vas ne voli dovoljno. ljubav nije kad za nekim tugujete, ljubav treba da vas ispunjava i kad voljena osoba nije pored vas.
ljubav je nesto sto vam daje elan, krila, mogucnost da zaspite na oblaku od maste na ramenu voljene osobe. ljubav je pokretac, snaga. ljubav je nesto sto ne pokusavate da ljubomorno sacuvate u sebi vec zelite da prenesete na sve ljude koje poznajete. ljubav je nesto sto dolazi polako, nenadano... sto rece jedna koleginica sa foruma, ljubav je kada nekome verujete i kada vam neko veruje. ljubav je... divna.
a sada da se vratim na pocetno pitanje. da li su sve prave ljubavi tuzne. bas onako kako nam je balasevic otpevao u jednoj od svojih fenomenalnih pesama. mislim da nisu. ljubavi su onakve kakvima ih mi cinimo. posebne, jedinstvene, individualne. nekada komplikovane (kao moja) a nekada proste i jednostavne. velike i male.
na kraju, da zakljucim. o pravim ljubavima ne moze se ispisati samo jedna moja kolumna, cak ni knjiga, pa ni biblioteka. sve reci na ovome svetu ma koliko ih pazljivo birali ne mogu docarati savrsenstvo tog osecanja. ljubav treba doziveti i ziveti. potraziti u uglu srca, sjaju oka, drhtaju ruke.
zato, pustite da vas ljubav obuzme, skroz do kraja. ne odupirite se, ne plasite se. volite i bicete voljeni srce
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:52 pm

da li i nenad tako misli, i ko je koga smunto, on tebe il' ti njega?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:54 pm

nenad? khm, ovo je bilo slucajno. radi dalje zabune, necu praviti korekcije.
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:58 pm

aj da ne spam vise... haha
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:00 am

pa ja ti slala pp ali ti nista Rolling Eyes
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:02 am

aj,joooj, pa di ti je taj.. pp?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:09 am

gore na krugu gde pise pm
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 12:26 am

I...?
Sta bi na kraju balade, ooops, mozda jos traje?! svadba 441
Na vrh Go down
Sponsored content





prava ljubav... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prava ljubav...   prava ljubav... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
prava ljubav...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sve za ljubav!!!
» Ljubav na prvi pogled ...
» ljubav na crnogorski nacin...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KUTAK Milice Cobanice :: Seljancica za vas-
Idi na: